طراحی سایت نماینده شورای شهر همدان

استان همدان یکی از استان‌های ایران است. مرکز این استان، شهر باستانی و کهن همدان است که هرودوت بنای آن را در سدهٔ هشتم پیش از میلاد در دوران مادها به‌دست دیاکو ذکر کرده‌است. مادها این شهر را هگمتانه نامیدند و همدان صورت جدید هگمتانه‌است. استان همدان از لحاظ جمعیت، چهاردهمین و از لحاظ مساحت، بیست و سومین استان کشور محسوب می‌گردد.جمعیت آن بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۰ بالغ بر ١٧۵٨٢۶٨ نفر بوده است.[۱] بزرگترین شهرهای این استان عبارتند از : همدان، نهاوند، ملایر
استان همدان با ۱۹٬۴۹۳ کیلومتر مربع وسعت، از سمت شمال به استان‌های زنجان و قزوین، از سمت جنوب به استان لرستان، از سمت شرق به استان مرکزی و از سمت غرب به استان‌های کردستان و کرمانشاه محدود شده‌است. این استان بین مدارهای ۳۳ درجه و ۵۹ دقیقه تا ۳۵ درجه و ۴۸ دقیقهٔ عرض شمالی از خط استوا و ۴۷ درجه و ۳۴ دقیقه تا ۴۹ درجه و ۳۶ دقیقهٔ طول شرقی از نصف‌النهار گرینویچ قرار گرفته و شامل ۹ شهرستان، ۲۵ بخش، ۲۷ شهر، ۷۳ دهستان و ۱۱۲۰ روستا است.
نماینده شورای شهر همدان

طراحی سایت 24  با طراحی اختصاصی و حرفه ای وب سایت سیستم سایت ساز این امکان را  به شما می دهد تا بتوانید با هزینه ای مناسب یک سایت حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشند، تا با استفاده از امکانات سایت ساز از قبیل گالری تصاویر و ارسال خبر و قراردادن ویدئو  و بنر تبلیغاتی بتوانید از طریق سایت خود اطلاع رسانی نمائید، تا مردم شهرتان از سوابق کاری شما، تصاویر و فیلم هایی در ارتباط با فعالیت های شما و همچنین خبر سخنرانی هایتان اطلاع یابند و رای خود را به شما دهند.   

طراحی سایت نماینده شورای شهر همدان به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت نماینده شهر  همدان در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24