طراحی وب سایت پزشک جراحی زیبایی

 در ظاهر اينطور به نظر مي‌رسد كه رابطه‌اي ميان جراحي و روانشناسي وجود نداشته باشد، اما تغييرات چشمگيري كه در كنش و شخصيت شخصي كه عيبي از صورتش برداشته مي‌شود اين مسئله را در ذهن روانشناسان و جراحان پلاستيك به وجود آورد كه جراحي پلاستيك تاثير به سزا و ماندگاري در جنبه‌هاي مختلف شخصيت انسان مي‌گذارد. به نظر مي‌رسد كه تغيير تصوير ذهني در بسياري از موارد، شخصيت كاملا جديدي مي‌آفريند..... 

پزشک جراح زیبایی

 

اگر شما به دنبال راه حلی تحت وب برای گسترش خدمات پزشکی خود هستید و می خواهید خدمات خود را از طریق اینترنت گسترش داده و به افراد بیشتری معرفی نمایید، ما بهترین راه بازاریابی اینترنتی خدمات پزشکی را در اختیار شما  قرار می دهیم. از نظر ما طراحی سایت پزشکان فقط طراحی ظاهر آن نیست و معرفی آن به بیماران مختلف و کاربرد آن در پیشرفت خدمت رسانی به بیماران آن پزشک اهمیت زیادی دارد. 

برای پزشکان و جراحانی که می خواهند خود را به نحو شایسته ای معرفی نمایند و تخصص و مهارت و سوابق کاری خود را بصورت کاملتری اطلاع رسانی نمایند ، داشتن یک وب سایت حرفه ای و با کیفیت می تواند بسیار کارایی داشته باشد . 

وب سایت را می¬توان به عنوان مدرن ترین ، شیک ترین ، ماندگارترین و در ضمن ، ارزان ترین ابزار  تبلیغاتی ، برای پزشکان و جراحان به حساب آورد. وب سایت به شما کمک می کند که سوابق معالجات یا جراحی های خود را بصورت گرافیکی و سه بعدی با استفاده از تصاویر واقعی ،  به  بیماران  و مراجعه کنندکان خود نمایش دهید .که این موضوع در جلب اطمینان آنان  می تواند بسیار موثر باشد.

همچنین می توانید آخرین مقالات علمی کاربردی ، در زمینه کاری خود را که ،  توسط خودتان و یا حتی سایرین  ، نگارش شده است را در وب سایتتان قرار دهید .که می تواند نشاندهنده توان بالای علمی شما باشد و تاثیر بسیار خوبی برای  ایجاد اطمینان و اعتماد نسبت به شما در بیمارانتان می تواند داشته باشد

 

      پیشنهادات و امکانات پیشنهادی ما برای طراحی وب سایت پزشکان:

 • ارائه بیوگرافی به همراه تخصص ها و معرفی سوابق کار حرفه ای 
 • نمایش اطلاعات تماس و ساعات کار مطب روی وب سایت 
 • امکان نمایش آدرس و تصویر کروکی آدرس مطب جهت سهولت دسترسی بیماران 
 • امکان ارائه مشاوره آنلاین پزشکی
 • ایجاد مطالب بسیار مفید برای درمان بیماری ها
 • امکان اخذ نوبت اینترنتی از طریق ایمیل
 • نمایش تقدیرنامه های اخذ شده به فرم گالری 
 • اطلاع رسانی درباره انواع بیماری ها و اختلالات در حوزه تخصصی مربوطه 
 • امکان مشاهده و چاپ مطالب وب سایت توسط بینندگان
 • سیستم ویزیت غیر حضوری و مشاوره آنلاین (ارتباط ویدئویی زنده بیمار با پزشک به صورت ویدئو کنفرانس)
 • سیستم پخش فیلم از اعمال جراحی انجام شده (در صورت صلاحدید پزشک)
 •  و در انتها افزایش سود دهی بواسطه ارتقا رتبه وب سایت در گوگل ( سئو ) و بازاریابی اینترنتی

 

سایت ساز حرفه ای طراحی سایت 24 تمام ویژگی های فوق را دارد و در مدت کوتاهی با استفاده از این سیستم می توانید اطلاعات خود را در اینترنت قرار داده و با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

طراحي وب سايت پزشکان توسط  گروه طراحی سایت 24 به طور اختصاصي و با توجه به بودجه و امکانات مورد نياز شما از وب سايت، انجام مي پذيرد.

طراحی سایت پزشک جراح زیبایی به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت پزشک جراح زیبایی در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد.

اماده ایم وب سایت شما را، با استفاده از تکنولوژيهاي روز دنيا، طراحي و به اجرا بگذاريم.برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

 

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24